Výherci soutěží - divadlo

Vánoční soutěž 2019

Soutěž probíhala do 31.01.2020

Zadání soutěže zní: Nakresli nejkrásnější zážitek z představení Hudebního divadla dětem a zašli obrázek poštou (Tomkova 1232, Hradec Králové, 50003) nebo jednoduše elektronicky: http://www.urcitepoleti.cz/soutez/divadlo

Připište s maminkou nebo tatínkem, jak často chodíte na procházky, výlety, zkrátka jak trávíte společné chvíle, či jak a kde byste si přáli strávit rodinnou dovolenou? Nezapomeňte nám do dopisu napsat svůj věk , emailovou adresu a telefon rodičů, protože o výhrách Vás budeme informovat emailem i telefonicky! 

Klikni níže a podívej se, jaké dárky vyhrály vítězné obrázky. Určitě příště stojí za to jít s námi do toho! 

Galerie příběhů s beruškou

dílo výherce

Scéna vánočního divadelního představení Hvězdička betlémská se třemi králi, paní herečkou a stromečkem :)

x

Turnovský Matěj

1. místo - Hotel Holzberg

Matěj je šikula! To si troufáme říct kvůli zaslanému dopisu, ze kterého jsme se mimo jiné dozvěděli, že už ve svých šesti letech dokonce vytváří vlastní deskové hry pro rodiče a sourozence :) Jeho zápal pro věc se sluší odměnit a proto gratulujeme k první ceně- pobytu v Hotelu Holzberg pod horou Praděd!

dílo výherce

Rozpaky ztroskotaného pilota v otázce kreslení beránků a klobouků (tedy slonů hroznýši)

x

Rach Ondřej

2. místo - Wellness pension Fulda

Desetiletý Ondra je znalcem díla Antoina de Saint Exupéryho a z detailů zachycených na obrázku zřejmě také velmi všímavým divákem. Zasíláme druhou výhru- pobyt ve Wellness pensionu Fulda. :) 

dílo výherce

Scéna vánočního představení Hvězdička betlémská.

x

Beneš Matěj

3. místo - Penzion Kozí chlívek

Matěj má úžasnou obrazovou paměť neboť zachytil scénu vánočního divadelního představení s naprostou dokonalostí- a to včetně zápalu naší paní herečky. Gratulujeme ke třetí výhře- pobyt v penzionu Kozí chlívek v Orlických horách.

nahoru