Příběhy s beruškou

Krásná víkendová dovolená v Hotelu Resort Relax

Dobrý den,

píšeme zpětnou vazbu na naší krásnou víkendovou dovolenou, kterou jsme díky Vám mohli prožít.

Jeli jsme v sobotu ráno  skoro přes celou republiku:) Trvalo nám to 7 hodin, tedy i s přestávkami, ale stálo to za to:)

Hotel Resort Relax byl nádherný a všichni moc ochotní. Počasí nám přálo a zvládli jsme i výlet trajektem a výlet do Lipna nad Vltavou na Stezku v korunách stromů - děti byly nadšené! A my rodiče jsme si zase užívali ve Welnessu a pohodu v krásném apartmánu. 

Pozdravujeme z Jeseníků a ještě jednou moc děkujeme!

Děti nakreslily obrázky, které Vám brzy dojdou.

Rodina Rozsypalova

Kouzelný pobyt na tvrzi Gerstein

Dobrý den,
Po více než půl roce jsme se konečně vydali na Vysočinu, využít dcery vítězný voucher a strávili jsme 2 noci v usedlosti Gerstein.
O ubytování zde je velký zájem a proto bylo problém najít volný víkend, který by oběma stranám vyhovoval. Zbyl na nás tedy až konec října a já se trochu obávala počasí.
Příroda nám ale nadělila teplý slunný víkend a my si užili tři krásné podzimní dny v přírodě. A to byla ta největší odměna!
Tvrz děti (i rodiče) okouzlila, stejně tak jako okolní krajina.
Dělali jsme výlety po okolí, potěšili se s domácími zvířátky paní majitelky, stihli si zahoubařit a užít si příjemné atmosféry dřevěné tvrze.
Pobyt měl jedinou chybu - byl moc krátký. Přemýšlím o tom, že se sem budeme muset ještě někdy vrátit.
Děkujeme Hudebnímu divadlu za krásný zážitek.
S pozdravem rodina Jermanova a výherkyně Štěpánka

Zážitky z lyžovačky a pobyt v hotelu Hluboký dvůr- Hrubá voda

Tomancovi zdraví po víkendovém pobytu v hotelu Hluboký dvůr v Hrubé Vodě.

Navzdory počasí, hlášenému celovíkendovému dešti,  jsme v pátek odjeli do Hrubé Vody. Říkali jsme si, že je tam tolik možností, že děti se zabaví i navzdory počasí. Nakonec vše dopadlo, předpovědi navzdory, perfektně. V sobotu dopoledne i svítilo sluníčko, my vyrazili na svah. I v březnovém jarním proměnlivém počasí byl na svahu perfektní sníh. A na svahu je dokonce sedačková lanovka. Po lyžování jsme jen kousek popošli a užili si bobovou dráhu. Děti byly z bobové dráhy naprosto nadšené. Pak jsme si užívali okolí hotelu - perfektní dětské hřiště i s p odzemní pohádkovou chodbou, venkovní akvárium a krásné okolí. Služby hotelu - výborné jídlo, ochota personálu, dětský koutek.. vše bylo na jedničku.

Děkujeme za úžasný víkend plný bezva zážitků. Tento resort určitě stojí za opakovanou návštěvu! 

Pozdravy z Rokytnice- Hotel Helena

Radost fotečkami ze zasněžené Rokytnice nám udělal malý Dominik- výherce pobytu pro celou rodinu v Hotelu Helena. Máme radost, že se pobyt vyvedl a za milé obrázky děkujeme! :)

nahoru