Cestujeme s beruškou - další tipy

Pro více informací klikněte na fotku/logo

LH Hotel Jana ****

LH Hotel Dvořák ****

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

LH Hotel Jana ****

Ubytování pro celou rodinu se skvělou kuchyní a wellness.

x

LH Hotel Jana ****

www.hotel-jana.cz

Facebook LH Hotel Jana

LH Hotel Jana **** a město Přerov, které leží v srdci Moravy, je významným kulturním a společenským centrem regionu.

Hotel je situován v klidném prostředí uprostřed zeleně v blízkosti centra města. V sousedství hotelu se nachází 27 tenisových kurtů, beachvolejbalové hřiště, golfové odpaliště. Prochází zde cyklostezka Bečva s délkou 152 km. Přímé vlakové spojení z Prahy.

Turistické cíle: Zbrašovské aragonitové jeskyně, Hranická propast, historická města UNESCO Olomouc, Kroměříž.

Ubytování: 93 pokojů, možnost 202 lůžek; LCD SAT TV, minibar, WIFI, kávovar na pokojích Lux a Suite. Congress & Events: Multifunkční kongresový sál pro 600 osob, možnost vjezdu automobilu;11 sálů s celkovou kapacitou až 620 osob. Restaurace & Catering: Restaurace Fontána, Zimní zahrada,Restaurace Haná, Vinotéka, Letní terasa. Wellnes & Volný čas: 5 x sauna, Whirlpool, Kneippův chodník, Masáže, šipky, bowling, biliard, ping pong, lezecká stěna, tenis, volejbal, cyklistika.

www.hotel-jana.cz
sales@lhhotels.cz

LH Hotel Dvořák ****

Ubytování v srdci Tábora pro celou rodinu s kuchyní mistra šéfkuchaře Martina Pudila a příjemnou wellness zónou.

x

LH Hotel Dvořák ****

www.lhdvoraktabor.cz

LH Hotel Dvořák **** se nachází v areálu hradu Kotnov, v centru jihočeského města Tábor, bohatě protkaného husitskou historií.

Tábor nabízí řadu možností aktivního i pasivního odpočinku: děti nadchne prohlídka muzeí Lega, vláčků či Strašidelného podzemí, ty starší pak Husitské muzeum, Housův mlýn či vyhlášené muzeum Čokolády a Marcipánu. Pro sportovce se zde nachází bazén s aquaparkem, cyklistické a in-line stezky, půjčovna loděk, ferraty a další.

LH Hotel Dvořák vznikl po rozsáhlé rekonstrukci historické budovy pivovaru a nabízí ubytování v 72 atypicky řešených pokojích. V hotelové restauraci La Cave jsou dnes pod historickými klenbami pivních sklepů hostům nabízeny gurmánské speciality od týmu šéfkuchaře Martina Pudila. Hotelové wellness centrum nabízí pivní lázně, privátní Whirlpool, bazén či finskou saunu. Multifunkční konferenční prostory jsou ideální pro konání firemních i soukromých akcí.

Sledujte nás na Facebooku Instagramu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

Pobyt pro celou rodinu :)

x

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

www.parkhotel-hluboka.cz

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

Ideální místo pro odpočinek či aktivní rodinnou dovolenou nabízí  celoročně LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou. Nachází se v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou, v docházkové vzdálenosti k  přístavišti u Munického rybníka. Tato destinace nabízí  rozvinutou turistickou a sportovní infrastrukturu a je výchozím bodem pro návštěvu UNESCO lokalit, přímo vybízí pro celoroční vyžití včetně nejlepší zoo v jižních Čechách. V rámci hotelového areálu  se nachází stylová restaurace Lovecká Chata s prvotřídní gastronomií, jenž nabízí sezónní speciality pod vedením šéfkuchaře Pavla Mináře, člena AKC ČR.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu

nahoru