Divácké soutěže Hudebního divadla dětem

Vánoční soutěž 2019

Vyhodnotíme do 31.01.2020

Zadání soutěže zní: Nakresli nejkrásnější zážitek z představení Hudebního divadla dětem a zašli obrázek poštou (Tomkova 1232, Hradec Králové, 50003) nebo jednoduše elektronicky: http://www.urcitepoleti.cz/soutez/divadlo

Připište s maminkou nebo tatínkem, jak často chodíte na procházky, výlety, zkrátka jak trávíte společné chvíle, či jak a kde byste si přáli strávit rodinnou dovolenou? Nezapomeňte nám do dopisu napsat svůj věk , emailovou adresu a telefon rodičů, protože o výhrách Vás budeme informovat emailem i telefonicky! 

Klikni níže a podívej se, jaké dárky vyhrály vítězné obrázky. Určitě příště stojí za to jít s námi do toho! 

Galerie příběhů s beruškou

Co můžeš vyhrát?

CD a DVD Hudebního divadla dětem nebo dovolenou zdarma!

CD a DVD pro celou třídu

CD a DVD Hudebního divadla dětem pro radost :)

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

Požádej rodiče, aby Ti pomohli, a na dopisní obálku napiš název soutěže a počet létajících berušek, které jsi našel na našem soutěžním letáku. Nezapomeň do obláky vložit lístek se svým jménem, příjmením a telefonem nebo e-mailem rodičů.

Obálku zašli na adresu:
Hudební divadlo dětem
Tomkova 1232
Hradec Králové 50003

nebo

popros rodiče, aby za Tebe vyplnili náš online formulář:

Plné znění podmínek najdete zde

nahoru