Výherci soutěží - divadlo

Jarní a letní soutěž s divadlem

Soutěž probíhala do 30.06.2019

Jarní a letní soutěž s Hudebním divadlem dětem!

Zadání soutěže znělo: Nakresli nejkrásnější zážitek z představení Hudebního divadla dětem a zašli obrázek poštou (Tomkova 1232, Hradec Králové, 50003) nebo jednoduše elektronicky: http://www.urcitepoleti.cz/soutez/divadlo

Klikni níže a podívej se, jaké dárky vyhrály vítězné obrázky. Určitě příště stojí za to jít s námi do toho!

 

dílo výherce

Dva pohledy na planetu Malého Prince.

x

Rozsypalovi Aleš a Thea Leona

1. místo - Hotel Resort Relax ****

Sourozenci Rozsypalovi navštívili představení muzikálu Malý princ, kde nabrali inspiraci pro svá díla.

Beránka s duhovou květinou i nevyřčenou důležitou otázkou v pozadí "zda beránek okouše květinu, či ne?" nám poslal devítiletý Aleš a svoji představu planety malého prince (možná onoho pověstného asteroidu B612, plujícího vesmírem) namalovala čerstvá školačka Thea Leona.

Oba si tak inspirativními obrázky a milými dopisy, které nám zaslali, vysloužili odměnu- víkendový pobyt pro celou rodinu v Hotelu Resort Relax**** :)

Gratulujeme!!!

dílo výherce

Momentka z planety malého prince.

x

Navrátil Filip

2. místo - CD a DVD pro celou rodinu

Filip nám jednoho dopoledne přinesl svůj obrázek na představení muzikálu Malý princ a předal jej s paní učitelkou přímo do rukou našich herců. Je na něm zřejmě zachycen důležitý rozhovor mezi malým princem a květinou.

Malý princ se při svém cestování po planetách na Zemi, díky přátelství s liškou, uvědomil jednu velmi užitečnou a důležitou pravdu- "Mám zodpovědnost za svou růži!" řekl...

A Filip už určitě ví, jak důležité a užitečné je být ve správnou chvíli odvážný.  A tak mu i za jeho umělecké schopnosti zasíláme ocenění v podobě Hudebního DVD a CD z představení Hudebního divadla dětem. :)

Gratulujeme!

dílo výherce

Stromeček, domeček, paní herečka a pěvecký sbor Bonifantes!

x

Zavřel Dalibor

3. místo - Hudební CD z představení

Obrázek z představení "Naše písnička- aneb Postavím si domeček", nám zaslal devítiletý Dalibor na základě svých dojmů z navštíveného divadelního muzikálu.

Dalibor nám na sebe prozradil, že sám je hudebníkem a rád hraje na kytaru. Takže vůbec nevadí, že se mu na obrázek už nevešel bernardýn s trumpetou, který se mu tak moc líbil- náš velký bernardýn se totiž jen tak na každý obrázek nevejde.

Za krásné veselé notičky i úhledně upravené úbory zpěváků zasíláme dáreček pro radost celé rodince- CD s hudebními pohádkami a písničkami z představení Hudebního divadla dětem. :)

 

dílo výherce

Obrázky na motivy představení "Malý princ"

x

MŠ Mikulovice u Jeseníku Děti z

4. místo - CD a DVD pro celou třídu

Na děti z MŠ Mikulovice u Jeseníku udělalo muzikálové zpracování "Malého prince" takový dojem, že se samy pustily ve školce do objevování a prozkoumávání cizích planet, po kterých malý princ mohl cestovat. Společně s paní učitelkou nám pak dokonce zapsali poznatky z tohoto bádání a zamyšlení o celém příběhu.

Moc nás potěšilo i hodnocení dětí a tak jsme se rozhodli odměnit nejen je, ale i paní učitelky, dárečky z dílny našeho divadla.

Pro každého žáčka jsme na prázdniny pro radost zaslali hudební CD Malý princ a do školky pak sadu DVD a CD z představení Hudebního divadla dětem. 

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně příjemných zážitků a chvil s našimi písničkami a pohádkami. :)

nahoru