Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hudební divadlo dětem

HOTEL GARNI KOLŠTEJN ***

Hotel Central 1920

Resort Hrubá Voda

HOTEL KARLOV

Česká chalupa

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

HOTEL GARNI KOLŠTEJN ***

Wellness pobyt pro celou rodinu :)

x

HOTEL GARNI KOLŠTEJN ***

www.relaxkolstejn.cz

Novotou vonící prostory hotelu  nabízejí komfortní ubytování v pokojích historické budovy z roku 1325 v obci Branná, na úpatí Hrubého Jeseníku.

Branná je obcí s bohatou historií, širokou nabídkou aktivit pro turisty a jedním z nejzajímavějších středisek zimní turistiky.

Ubytovaným hostům nabízíme zvýhodněné vstupy do veřejného wellness komplexu Vitální svět, do bazénu se slanou vodou a protiproudem či na bowling.
Na své si u nás přijdou rodiny s dětmi i senioři (věk 55+), kterým nabízíme výhodné pobyty i s vnoučaty. Jsou zde též ideální podmínky ubytování pro firmy a školy.

Součástí Relax centra Kolštejn je Wellness hotel Kolštejn *** Superior - hrdý nositel titulu Nejoblíbenější wellness hotel Olomouckého kraje.

Vytváříme svět, kam Vaše starosti nepatří.

Facebook

Hotel Central 1920

Ubytování na horách pro rodinný relax i aktivní dovolenou s dětmi :)

x

Hotel Central 1920

www.hotelcentral1920.cz

Hotel Central 1920 se nachází v centru města Špindlerův Mlýn, nejznámějším lyžařském a relaxačním středisku v České republice. Hotelu, s historií sahající až do dvacátých let minulého století, vracíme po desetiletích úpadku „jeho lesk“, s cílem navázat na doby jeho největší slávy.

Naprosto ideální umístění v centru města znamená snadnou dosažitelnost všech aktivit a zážitků, které Špindlerův Mlýn nabízí. V celém hotelu je dostupná bezplatná WIFI. Komfortní hotelové pokoje jsou vybaveny moderní televizí, minibarem, trezorem a telefonem. Gastronomický zážitek nabídne stylová restaurace Locale Friuli. K dispozici je také půjčovna lyžařského vybavení, horských kol a koloběžek.

Celý kolektiv hotelu Central 1920 se již těší na Vaši návštěvu!

 

Resort Hrubá Voda

Rodinný pobyt, aktivní odpočinek i relax ve wellnes :)

x

Resort Hrubá Voda

www.hrubavoda.cz

Resort Hrubá Voda je nový moderní rekreačně – volnočasový areál nejen pro rodiny s dětmi.

Nově budovaný areál každoročně rozšiřuje nabídku svých služeb. Bobová dráha s celoročním provozem, zbrusu nová „Kamzíkova stezka“, čtyřsedačková lanovka a několik vleků na našich sjezdovkách k zimním radovánkám pro malé i velké, ale také různé další sportovní vyžití jako je jízdárna a naše vlastní koně, minigolf, discgolf, multifunkční hřiště, stolní tenis nebo další z nově vybudovaných zážitků „vodní svět“ pro malé i velké.

Jsme vyhledávaným resortem díky překrásnému saunovému světu s venkovní zážitkovou saunou pro 70 osob, vysokou lůžkovou kapacitou přes 150 míst nejen v hotelu kategorie ***superior, ale také v apartmánech a nově od letošního roku také v apartmánovém domě, kvalitním službám a gastronomii a zejména díky komplexnosti nabízených služeb pod "jednou střechou".

Facebook

HOTEL KARLOV

Ubytování pro celou rodinu :)

x

HOTEL KARLOV

www.hotelkarlov.cz

HOTEL KARLOV - UBYTOVÁNÍ V JESENÍKÁCH

Náš hotel se nachází jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd (1491 m.n.m.) v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Malá Morávka - Karlov pod Pradědem.

V létě se můžete vydat po některé z mnoha značených turistických tras a cyklotras. Své si u nás najdou i ti, kdo se chtějí koupat, navštívit zajímavou přírodní, historickou nebo technickou památku nebo je láká adrenalin. V zimě si u nás skvěle zalyžujete. SKI Aréna Karlov nabízí na jeden skipas 14 propojených sjezdovek všech náročností a 80 km upravovaných běžeckých stop

 Facebook

Česká chalupa

Víkendový pobyt pro celou rodinu na úpatí Jizerských hor! :)

x

Česká chalupa

www.penzion-ceskachalupa.cz

Penzion Česká chalupa se nachází v malebné vesničce Rudolfov, v těsné blízkosti Bedřichova (2km) a Liberce (5km). Můžete si u nás odpočinout, načerpat síly a zrelaxovat v krásné přírodě v klidu hor. Nebo využít nepřeberného množství aktivit, které nabízejí města v okolí.

Náš penzion s restaurací je ideální jako výchozí nebo cílový bod pro vaše výlety z Liberce, zastávka MHD Liberec končí v těsné blízkosti České Chalupy. Zároveň leží přímo na cyklistických, turistických a běžeckých trasách u nástupního místa na Jizerskou magistrálu.

Facebook

nahoru