Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hudební divadlo dětem

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

Hotel Resort Relax ****

Apartmány na vršku

Hotel Tvrz Orlice****

Hotel Antoň

Wellness Hotel Panorama****

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

Pobyt pro celou rodinu :)

x

LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou****

www.parkhotel-hluboka.cz

Ideální místo pro odpočinek či aktivní rodinnou dovolenou nabízí  celoročně LH Parkhotel Hluboká nad Vltavou. Nachází se v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou, v docházkové vzdálenosti k  přístavišti u Munického rybníka. Tato destinace nabízí  rozvinutou turistickou a sportovní infrastrukturu a je výchozím bodem pro návštěvu UNESCO lokalit, přímo vybízí pro celoroční vyžití včetně nejlepší zoo v jižních Čechách.

V rámci hotelového areálu  se nachází stylová restaurace Lovecká Chata s prvotřídní gastronomií, jenž nabízí sezónní speciality pod vedením šéfkuchaře Pavla Mináře, člena AKC ČR.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu

Hotel Resort Relax ****

Ubytování pro celou rodinu :)

x

Hotel Resort Relax ****

www.hotelresortrelax.cz

Užijte si přírodní krásy a komfort v těsné blízkosti Lipenského jezera. Nabízíme romantické, sportovní a relaxační pobyty. Našim hostům je k dispozici restaurace s letní terasou, Gril Bar Regata, půjčovna sportovních potřeb, vlastní přístaviště s půjčovnou lodiček, motorových člunů a možností kotvení, hotelovou pláž, venkovní dětské a beach volejbalové hřiště.

Hotelový Resort Relax nově nabízí také zcela nové Wellness a SPA centrum. Pro malé i velké hosty máme i unikátní autodráhu. Inspirací pro stavbu úseku tratí formule 1 byl mimo jiné film Grand Prix od režiséra Johna Frankenheimera z roku 1966. Ochutnat můžete prvotřídní a skvělé speciality naší kuchyně.

Jsme ideální místem pro skupinové, ale i individuální pobyty.

Více také na našem Facebooku

 

Apartmány na vršku

Třídenní pobyt pro celou rodinu :)

x

Apartmány na vršku

www.apartmanynavrsku.cz

Přírodní materiály, jedinečné prostory, příroda orlického podhůří a hlavně pohoda a klid. To jsou APARTMÁNY NA VRŠKU.

Každý z osmi apartmánů a čtyř sroubků je unikátní nejen svým prostorem, ale i použitým materiálem dřeva. V blízkosti apartmánů jsme postavili velký altán, kde se dají pořádat oslavy nebo jen tak posedět u točeného piva. V areálu máme také hliněnou pec, ve které si lze upéct chleba, pizzu či zeleninu.

Nahlédněte skrze Facebook o něco blíže do Apartmánů na vršku :)

Hotel Tvrz Orlice****

Ubytování pro celou rodinu :)

x

Hotel Tvrz Orlice****

www.tvrzorlice.cz

Letohrad je krásné město v Orlických horách, kam stojí za to se podívat. Středověká tvrz Orlice leží na jeho východním okraji přímo u rybníku a lesa. Krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití Vám nedá na pobyt v našem městě i kraji zapomenout. V anketách cestovního ruchu patří Letohrad mezi tři nejoblíbenější místa Orlických hor a Podorlicka, kam se turisté rádi vracejí.

Středověká tvrz v Orlici vznikla pravděpodobně na konci 13. století. V 16. století bylo sídlo přestavěno na renesanční zámek a po odstěhování šlechty v roce 1650 upraveno pro hospodářské účely. Od roku 2008, po 40ti letech chátrání, byl objekt revitalizován.

V červnu 2012 tak vznikl na východě Čech nový turistický cíl, který návštěvníkům nabízí nejen prohlídku opravené tvrze s originálními historickými expozicemi, ale i restauraci, středověkou krčmu a ubytování.

Odkaz na Facebook Hotelu Tvrz Orlice

 

Hotel Antoň

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

Hotel Antoň

www.hotel-anton.cz

Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého Lihovaru. Celý objekt je koncipován jako nekuřácký bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy.

Přijďte se k nám přesvědčit, že se o Vás postaráme s láskou a citem. Moc se na Vás těšíme!

recepce@hotel-anton.cz 

Wellness Hotel Panorama****

Pobyt pro celou rodinku! :)

x

Wellness Hotel Panorama****

www.hotelpanorama.cz

Wellness Hotel Panorama****

Lázně pro dospělé, ráj pro děti!

Dobře vedený rodinný wellness hotel rakouského typu s tradicí již bez mála 30 let. Konkurenční výhodou hotelu je vynikající stálý personál. Hotel má dokonalé zázemí pro rodinnou rekreaci, wellness pobyty i konference. Kvalita pokojů, venkovní, dohřívaný slaný bazén, teplý vnitřní slaný bazén, wellness centrum, nabídka balneoprocedur, Vás stejně jako skvělý zookoutek s odlí rodinkou či Nebeská terasa jednoduše nadchnou! Vydejte se na pobyt do Moravského krasu a připojte se ke stovkám stálých hostů.

Facebook odkaz

 

 

nahoru